Reklam Politikamiz

21.YUZYILA AIT BIR YAYIN KURULUŞU OLARAK IŞLEVSELLIĞIMIZI KORUMAK VE IÇERIK KALITEMIZI HER GÜN DAHA DA ARTTIRMAK ADINA DIJITAL REKLAM ÇALIŞMALARI YAPMANIN BIR GEREKSINIM OLDUĞUNU KABUL EDIYOR VE BU TIP ÇALIŞMALARI TÜM SAYDAMLIĞIMIZLA SIZ OKUYUCULARIMIZLA PAYLAŞMAKTAN ÇEKINMIYORUZ.

İÇERIKLERIMIZIN IÇERISINDE PAYLAŞTIĞIMIZ BAZI LINK’LER SIZLERI SÜRDÜRÜLEBILIRLIK ILKE VE AMAÇLARINA YÖNELIK ÜRÜN VEYA HIZMETLERIN SAYFALARINA YÖNLENDIREBILIR. EĞER BU LINK’LER TANITIM AMAÇLI YERLEŞTIRILMIŞ ISE TIKLAMALARINIZ (VEYA LINK ARACILIĞI ILE YAPTIĞINIZ SATIN ALIMLAR) BIZE MADDI KAZANÇ OLARAK GERI DÖNECEKTIR.

BU TIP SPONSORLU (VEYA KAR ORTAKLIĞI) LINK’LERINI YERLEŞTIRDIĞIMIZ TÜM IÇERIKLERIN SONUNDA BU ÇALIŞMA BIÇIMI ILE ILGILI SAYDAM BILGI PAYLAŞIMI YAPARAK IÇERIĞIN IÇERISINDE SPONSORLU LINK’LERE YER VERDIĞIMIZI BELIRTMEKTEYIZ.

SITEMIZDEKI REKLAM ALANLARINI GÖRÜNTÜLEMENIZ, BU ALANLARA TIKLAMANIZ VEYA TIKLAMALAR SONUCUNDA YAPTIĞINIZ ALIŞVERIŞLER SOLH LIVING’IN MADDI KAZANCI ILE SONUÇLANABILIR.

SOLH LIVING ANA SAYFASINDA “SPONSORLU IÇERIK” IBARESI ILE PAYLAŞILMIŞ YAZILAR, DEĞERLERIMIZLE UYUMLU, SÜRDÜRÜLEBILIR BIR DÜNYA YARATMAYI AMAÇLAYAN MARKA VE ÜRÜNLERINI SIZ OKUYUCULARIMIZLA TANIŞTIRMAK ÜZERE SPONSORLU OLARAK OLUŞTURDUĞUMUZ YAZILI VEYA GÖRSEL IÇERIKLERDIR.

WEB SITEMIZ ARACILIĞI ILE SADECE SÜRDÜRÜLEBILIR BIR DÜNYA YARATMAMIZA YARDIMCI OLDUĞUNA INANDIĞIMIZ, ÜLKEMIZDE VE DÜNYADA DEĞIŞIMIN ÖNCÜSÜ OLAN MARKA VE ÜRÜNLERIN TANITIMINI YAPMAYI AMAÇ EDINDIĞIMIZI DE BILDIRMEK ISTERIZ.