Okuduğum
Tanışın | Loupe Organics

Tanışın | Loupe Organics

loupe

Onunla tanıştığımızdan beri çok mutluyuz ve sizi de onunla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz!

Adı Loupe; vegan, harika kokuyor, dünyayı ve insan sağlığını koruyor.

Ekranı sağa kaydırmayın çünkü o bir deodorant…

Vücut kokunuzu yönetirken doğaya ve vücudunuza iyi davranmak muhtemelen bizim gibi sizin de birinci önceliğiniz ama doğru ürünü bulmakta zorlanıyorsunuz değil mi? Yalnız değilsiniz. Mutluluk duyarak açıklamak isteriz ki bizim bu arayışımız geçtiğimiz aylarda Loupe ile tanışınca sona erdi; kapağını açtığımız anda odaya hafifçe yayılan aromaterapi etkili kokusu ve koltuk altlarını yakmayan veya alerjiye sebep olmayan formülü sayesinde deodorantımız garip bir şekilde banyo dolabımızdaki favori ürünümüz hâline geldi. Üstelik bir aylık düzenli kullanım sonucunda vücut kokumuz hayatımızda bir “sorun” teşkil etmekten neredeyse tamamen çıktı.

Peki Loupe Bunu Nasıl Yaptı?

İsmini Fransızca “büyüteç” anlamına gelen “la loupe” kelimesinden alan markanın en önemli amacı insanlara temiz içerikli ürünler sunmak ve bunu yaparken de tüketim alışkanlıklarımızı gözden geçirmemizi sağlamak.

Neredeyse hepimiz vücutlarımızda oluşan ter kokusunu engellemek için farkında bile olmadan derimizi kanıtlanmış kanserojen içeriklere maruz bırakıyoruz. Market raflarından aldığımız birçok ürünün içeriğindeki ham maddeler kol altı gibi hassas bir bölgeye uygulanamayacak kadar zararlı aslında! Üstelik koltuk altı derisinde 4 haftaya kadar tutunup bölgedeki sağlıklı bakterilerin azalmasına, gözeneklerin tıkanmasına ve hatta lenf sistemimiz üzerinde ek stres oluşmasına neden olabiliyorlar. Lenf sistemi üzerinde oluşan bu baskı kişilerde hormonal problemlere, sıvı birikimine, şişkinliklere ve zaman zaman ruh hâli dengesizliklerine yol açabiliyor.

Göz At
nuxe

Ter kokusu ile savaşmayın onu yönetin!
Ter kokusu ile savaşırken sağlığımızdan ödün vermek zorunda değiliz… Fotoğraf | Loupe

Loupe’nin bu durumu tersine çeviren ürünleri ise tamamen vegan ve doğal içerikler kullanılarak hazırlanmış formüllerden oluşuyor. Alışılagelmiş deodorantların aksine Loupe ürünleri koltuk altınızdaki tüm bakterileri yok etme sözü vermiyor! Kendinizi ferahlamış hissetmeniz için kapaklarını açmanın bile zaman zaman yeterli olduğu deodorantlar, etkili formülleri ile koltuk altı florasını bozmadan ter kokusuna sebep olan bakterileri engellerken; içeriklerinde bulunan Aloe Vera, Jojoba ve Konjac gibi maddeler ise cildi nemlendirerek besliyor.

Markanın websitesinde içeriklerini inceleyebileceğiniz Deo 12 ve Deo 97 ürünlerini sizin için (aslında daha çok kendimiz için🤓) denedik! Her ikisi de unisex olan formüllerden ilki (Deo 12) daha yumuşak ve çiçeksi bir kokuya sahip, Deo 97’nin ise narenciye aromalı ferahlatan bir formülü var. Koltuk altlarında kesin ferahlık isteyenler Deo 97’yi, yumuşak aromalı bir koruma arayanlara ise Deo 12’yi önerebiliriz!

Aramıza hoş geldin Loupe, yolun açık olsun! Markayla tanışmak için bu link‘e tıklayabilirsiniz.

@2020 SOLH LIVING.TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Başa Dön